Od zakończenia wędrówki oryginalnych symboli wędruja trzy kopie ikony i krzyża ŒDM. Wędrówka symboli Swiatowych Dni Młodzieży po Archidiecezji Poznańskiej odbywała się od 14 kwietnia do 3 maja 2014 roku.
Plan wędrówki wyglšdał następujaco:
TerminGodzinyMiejsce i adresPlan
14.04
poniedziałek
18:00 - 21:00Katedra Poznańska
61-111 Poznań, ul. Ostrów Tumski
18.00 Msza Święta, 20:00 Pasja według św. Jana, oratorium Jana Sebastiana Bacha
 21:30 - 7:00Arcybiskupie Seminarium Duchowne
61-111 Poznań, ul. Wieżowa 2/4
całonocne czuwanie
15.04
wtorek
7:30 - 9:00Hospicjum Palium
61-245 Poznań, os. Rusa 25a
Czuwanie przy Krzyżu dla chorych
 9:30 - 12:30parafia św. Rocha i Politechnika Poznańska
61-142 Poznań, ul. Św. Rocha 10
 13:30 - 15:00Campus Akademicki Morasko
61-614 Poznań, ul. Umultowska 89
 16:00 - 18:30Fara Poznańska
61-779 Poznań, ul. Gołębia 1
18.30 Droga Krzyżowa ulicami miasta Poznania
 21:30 - 7:15Klasztor Sióstr Karmelitanek
61-749 Poznań, ul. Św. Wojciech 19
16.04
sroda
8:00 - 9:15Zespół Szkół Pijarskich
60 - 688 Poznań, os. Jana III Sobieskiego 114
 10:00 - 13:30parafia św. Wawrzyńca (księża Pallottyni)
60-357 Poznań, ul. Przybyszewskiego 30
modlitwa wspólnotowa, osobista oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania
 14:30 - 16:30Wielospecjalistyczny Szpital Miejskim im. Józefa Strusia
61-285 Poznań, ul. Szwajcarska 3
 17:30 - 21:00parafia św. Karola Boromeusza
61-638 Poznań, os. Pod Lipami 100
czuwanie i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania, 18.00 Msza św.
 21:30 - 8:30Klasztor Sióstr Pasterek Winiary
61-693 Poznań, ul. Piątkowska 148
czuwanie w kaplicy, która będzie otwarta całą noc
17.04
czwartek
9:15 - 12:00Katedra Poznańska
61-120 Poznań, Ostrów Tumski 1a
10.00 Msza Krzyżma
 12:30 - 14:15Areszt Śledczy
61-729 Poznań, ul. Młyńska 1
nabożeństwo dla więźniów prowadzone przez wolontariuszy
 15:00 - 16:30Wielkopolskie Centrum Onkologii
61-866 Poznań, ul. Garbary 15
Koronka do Bożego Miłosierdzia (ogród zimowy)
 17:15 - 21:15parafia pw. Andrzeja Boboli
60-163 Poznań, ul. Junikowska 48
19.00 msza św. Wieczerzy Pańskiej, możliwość uczczenia Krzyża i Ikony
 22:00 - 6:00parafia Kolegiacka w Środzie
63-000 Środa Wlkp., ul. Ks. Jażdżewskiego 6
22.00 czuwanie modlitewne w Kolegiacie, 4.00 Droga Krzyżowa ulicami miasta do parafii św. Józefa
18.04
piatek
7:00 - 9:00parafia pw. Maryi Królowej
61-558 Poznań, Rynek Wildecki 4
7.10 Koronka do Bożego Miłosierdzia, 8.00 jutrznia, 8.30 Droga Krzyżowa
 9:30 - 12:45klasztor Franciszkanów
61-687 Poznań, plac Bernardyńśki
 13:30 - 15:45parafia św. Krzyża
60-995 Poznań, ul. Częstochowska 16
13.30 Nabożeństwo do Krzyża Świętego, 15.00 Droga Krzyżowa
 16:30 - 21:30Katedra Poznańska
61-120 Poznań, Ostrów Tumski 1
 22:00 - 6:15parafia pw. św. Jana Bosko
61-658 Poznań, ul. Warzywna 17
19.04
sobota
7:00 - 9:00parafia pw. Chrystusa Sługi
60-242 Poznań, ul. M. Palacza 7
 9:30 - 12:15parafia pw. Matki Bożej Bolesnej
60-265 Poznań, ul. Głogowska 97/5
 13:00 - 14:30parafia pw. Świętej Trójcy
61-469 Poznań, ul. 28 Czerwca 1956 nr 295
 15:00 - 16:30parafia pw. Najświetszej Bogarodzicy Maryi
61-249 Poznań, os. Stare Żegrze 18
 17:00 - 19:00parafia pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny
61-382 Poznań, os. Boh II Wojny Światowej 88
 20:00 - 7:00parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej
61-619 Poznań, ul. Naramowicka 156
20.04
niedziela
7:45 - 9:30Bąbliniec
64-607 Bąbliniec, Bąbliniec 4
 10:00 - 15:15Fara Oborniki
64-600 Oborniki, Kościelna 2
 16:00 - 20:00parafia pw. Matki Bożej Pocieszenia
64-500 Szamotuły, ul. Kapłańska 12
 21:00 - 6:30Ośrodek Pedagogiczno-Rehabilitacyjny Nasz Dom
64-707 Gębice k. Czarnkowa, ul. Bł. Marii Angeli 1
21.04
poniedziałek
7:00 - 11:00Sanktuarium Królowej Rodzin
64-720 Lubasz, pl. Jerzego Kędzielskiego 2
 12:00 - 7:00parafia św. Marii Magdaleny
64-700 Czarnków, Kościuszki 1
12:00 - przywitanie krzyża i ikony 12:30 - Msza Święta 14:30 - adoracja poszczególnych grup duszpasterskich 18:00 - Msza Święta 19:00 - czuwanie na Placu Wolności
22.04
wtorek
8:00 - 10:00Domu Pomocy Społecznej
64-730 Wieleń, ul.Staszica 2
 11:00 - 15:00Więzienie we Wronkach
64-510 Wronki, ul. Partyzantów 1
 16:00 - 17:45Domu Dziecka
64-500 Szamotuły, ul. Lipowa 27
 18:30 - 20:30parafia pw. św. Katarzyny
64-510 Wronki, ul. Sierakowska 5
 21:00 - 8:00parafia św. Katarzyny
64-510 Wronki, ul. Sierakowska 5
23.04
sroda
9:00 - 13:00klasztor sióstr Urszulanek
62-045 Pniewy, ul. Św Urszuli Ledóchowskiej
Adoracja Krzyża w Sanktuarium św. Urszuli Ledóchowskiej prowadzona przez i dla uczniów szkoły
 14:00 - 19:15parafia pw. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
64-400 Międzychód, ul. 17 Stycznia 71
14.00 procesyjne wniesienie Krzyża przez młodzież, czuwanie prowadzone przez grupy duszpasterskie, 18.30 Msza święta
 20:15 - 8:00klasztor sióstr Klarysek
62-045 Pniewy, ul.Kapłańska 3
20.30 Msza i nabożeństwo do św. Ojca Pio
24.04
czwartek
9:00 - 19:30parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i parafia pw. NMP Nieustającej Pomocy
64-300 Nowy Tomyśl, ul. Piłsudskiego 15
9.30 adoracja prowadzona przez katechetów szkół wraz z uczniami, 16.00 procesja do sąsiedniej parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy, uroczysta Msza Święta na zakończenie
 21:00 - 8:00parafia p.w. NMP Wniebowziętej
64- 360 Zbąszyń, ul. Senatorska 31
25.04
piatek
9:00 - 10:30poprawczak w Grodzisku
62-065 Grodzisk Wlkp., ul. Bukowska 18
 11:00 - 15:15parafia pw. św. Jadwigi
62-065 Grodzisk Wlkp., ul. Kościelna 1
 16:00 - 18:45parafia pw. św. Józefa
64-330 Opalenica, ul. Powstańców Wlkp. 2A
 19:30 - 7:00parafia pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika
64-320 Buk, ul. Mury 30
26.04
sobota
8:00 - 10:15parafia świętego Marcina i świętego Wincentego
60-185 Skórzewo, ul. Poznańska 66
 11:00 - 13:00parafia Grekokatolicka Opieki Matki Bożej
61-045 Poznań, ul. Toruńska 8
11.10 Liturgia św. Jana Chryzostoma z homilią, 12.15 Mołeben do Bogurodzicy, 12.40 Chrystusowa modlitwa
 13:30 - 15:00parafia pw. Najświętszego Zbawiciela
60-995 Poznań, Aleksandra Fredry 11
 15:45 - 19:00parafia pw. św. Barbary
62-031 Luboń, ul. Edmunda Bojanowskiego 8
 20:00 - 8:00klasztor Ojców Dominikanów
61?716 Poznań, ul. Kościuszki 99
27.04
niedziela
9:00 - 10:00Fundacja l?Arche
61-614 Poznań, ul. Polańska 13a
 10:30 - 17:45Sanktuarium Bożego Miłosierdzia
60-688 Poznań, os. Jana III Sobieskiego 116
15.00 Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Grzegorza Balcerka. Dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II
 18:30 - 21:00parafia Chrystusa Jedynego Zbawiciela
62-020 Swarzędz, os. Mielżyńskiego 1
18.30 Nieszpory, możliwość spowiedzi, 19.00 Msza św. 20.00 adoracja i wielbienie
 21:20 - 6:15Katolickiego Ośrodka Wychowania i Terapii Uzależnień
62-006 Kobylnica, Wierzenica, ul. Wierzenicka 12
28.04
poniedziałek
7:00 - 8:30Dom Księży Emerytów
Poznań, ul. Sędziwoja 46
 9:30 - 11:00LO Sióstr Urszulanek
61-714 Poznań, al. Niepodległości 43
 11:45 - 13:00Gimnazjum im. Urszuli Ledóchowskiej
60-309 Poznań, ul. Grunwaldzka 154
 14:00 - 15:30Liceum Salezjańskie
61-387 Poznań, os. Bohaterów II Wojny Światowej
 16:15 - 17:30Poprawczak
61-372 Poznań, ul. Wagrowska 9
 18:30 - 20:45parafia pw. św. Jadwigi Królowej Wawelskiej
61-606 Poznań, ul. Paczoskiego 7
18.30 Msza św.
 21:15 - 6:30parafia pw. św. Stanisława Kostki
60-653 Poznań, ul. Rejtana 8
21.15 uwielbienie i Droga Światła, 1.30 adoracja w ciszy, 6.00 jutrznia
29.04
wtorek
8:00 - 9:45Katolickie Centrum Edukacji i Kultury
63-100 Śrem, Staszica 1
8.00 nabożeństwo, 9.30 procesyjne przeniesienie symboli do parafii
 10:15 - 12:45parafia pw. Najświętszego Pana Jezusa
63-100 Śrem, ul. Kilińskiego 23
10.30 czuwanie prowadzone przez młodzież, 11.40 Msza św.
 13:45 - 16:00parafia pw. św. Michała Archanioła
64-020 Czempiń, ul. Kościelna 1
Droga Światła, Litania Chorych, Koronka do Bożego Miłosierdzia
 17:00 - 7:00parafia pw. NMP Wniebowziętej
64-000 Kościan, ul. Kościelna 1
17.00 wniesienie symboli, różaniec, 18.00 Msza św., 19.00 czuwanie prowadzone przez młodzież dekanatu
30.04
sroda
8:00 - 9:15parafia NMP Wniebowziętej
64-030 Śmigiel, ul. Farna 15
 10:00 - 12:00parafia pw. św. Jana Chciciela
64-234 Przemęt, ul. Opacka 9
 13:00 - 19:00parafia pw. NMP Niepokalanie Poczętej
64-200 Wolsztyn, ul. Doktora Kocha 38
13.00 powitanie i procesja do kościoła, 13.00 nabożeństwo, 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia, 18.00 różaniec, 18.30 Msza św.
 20:00 - 7:00Seminarium Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej
64 - 211 Obra, ul. Szkolna 12
01.05
czwartek
9:00 - 10:00Szpital Zespolony w Lesznie
64-100 Leszno, ul. Kiepury 45
 10:30parafia św. Krzyża
64-100 Leszno, Plac Metziga 19
Przemarsz ulicami Leszna do parafii św. Mikołaja
 11:00 - 20:00parafia pw. św. Mikołaja
64-100 Leszno, ul. Kościelna 18
11.00 Modlitwa grup katolickich, Anioł Pański 12.00 Modlitwa wiernych z każdej parafii, 16.00 wspólna modlitwa, śpiew, przekazanie świadectwa, Koncert zespołu muzycznego, 18.30 Msza św. 19.30 Litania Loretańska
 20:30 - 7:30klasztor Franciszkanów
64-113 Osieczna, Edwarda Frankiewicza 4
02.05
piatek
8:00 - 10:30parafia pw. Narodzenia NMP
64-125 Poniec, ul. Kościuszki 15
 11:00 - 13:30parafia pw. Stanisława bp
64-130 Rydzyna, ul. Kościelna 1
11.00 bieg biało-czerwonych nad Zalewem Rydzyńskim, 12.00 koronka do Bożego Miłosierdzia na Rynku, 13.00 adoracja w kościele
 14:00 - 16:30Zakład Karny
63-900 Rawicz, ul. 17 Stycznia 28
 17:00 - 20:30parafia pw. św. Andrzeja Boboli
63-900 Rawicz, ul. Ignacego Buszy 3a
 21:00 - 7:00parafia pw. św. Mikołaja
63-840 Krobia, ul. Biskupiańska 3
03.05
sobota
8:00 - 10:30parafia pw. św. Elżbiety
63-930 Jutrosin, ul. Kościuszki 10
 11:30 - 14:00parafia pw. NMP Świętogórskiej
63-800 Gostyń Świeta Góra, Głogówko 1
 15:00 - 19:00parafia pw. Pocieszenia NMP
63-810 Borek Wlkp., ul. Zdzież 1